‏پیام تسلیت ائمه جماعات مساجد نجف آباد‏


پیام تسلیت ائمه جماعات مساجد نجف آباد


بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

"اذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیء"

"عزایی در عزای امام حسین (ع)"
 
حضرات حجج اسلام آقایان حاج شیخ احمد آقا و حاج آقا سعید منتظری دامت افاضاتهما
سلام علیکم و أعظم الله أجورنا و أجورکم
 
خبر مصیبت بار ارتحال جانسوز و رجوع الی الله نفس مطمئنه ، والد گرامی شما و استاد و پدر معنوی ما و شما، فقید سعید حضرت آیت الله العظمی منتظری (رضوان الله علیه) عزایی بر عزا، در ایام سوگواری سالار شهیدان (سلام الله علیه) افزود و امواجی سهمگین از غم و اندوه از دلها برآورد و سیلی خروشان از پیر و جوان داغدار را به خیابانها کشاند. همان متأله با اخلاص ، مرجع و فقیه عالیقدر، استاد مجتهدپرور، اسوه فضیلت ها، نماد شجاعت ها و مظهر صراحت ها. همان ابلاغ گر رسالت های الهی و دیرآشنای زندان ها، شکنجه ها و تبعیدگاه های رژیم ستمشاهی . همان یار انقلابی و همراه دیرینه و همیشگی امام راحل امت (ره) و هدف تیرهای کینه توزی و تهمت ها. همان مرزبان حریم تشیع و منادی وحدت . همان حامی حقوق مدنی انسان ، و اهل انصاف حتی با دشمنان . همان زمزم گوارای اسلام رحمت ، و مقاوم در برابر تلخاب ها و زهراب های تحجر و الحاد و نفاق و بهائیت و وهابیت . همان سلمان بینا و وفادار و همان اباذر وارسته و اهل پیکار.

او را در حالی که بزرگش می‎دیدند ترور شخصیت کردند. او را هراس از آسیب دین خود بود و آنان را هراس از دنیای خود. او دین ورزی را اصل می‎دانست و دیگران سیاست بازی را. او را بویژه از نسل بعد از انقلاب و امام (ره) گرفتند و این نسل ، در محرومیت از معماران انقلاب ، هویت خویش گم کردند.

همان مردمی ترین مرجع دینی و رساترین فریاد عدالت خواهی . همان ناصح و منتقد امین و استبداد ستیز بی امان . همان دشمن سرسخت استکبار و صهیونیسم و بزرگترین یاور مستضعفان زمین . همان پدر "شهید بین الملل و فرزند اسلام و قرآن و امام راحل (ره) محمد منتظری ".

همان فرزند مرحوم حاج علی منتظری و شاگرد برجسته آیت الله العظمی بروجردی و خلف صالحان عالم و اسلام شناسان عامل (رضوان الله علیهم). همان که با ارتحالش رسالت سنگین امر به معروف و نهی از منکر در همه ابعادش را به دوش شاگردان و همسنگرانش نهاد، ... بگذریم که دریای وجودی ایشان در این تنگنای واژه ها نمی گنجد. خوشا به حال آن بزرگوار که عاش سعیدا و مات سعیدا. خاطره اش جاودانه باد و راهش پر رهرو و خدایش در جنة المأوای خود در کنار اولیای معصومش پذیرا.

با قلوبی مجروح و چشمانی اشکبار مصیبت عظمای شهادت سالار شهیدان (سلام الله علیه) و این مصیبت بزرگ را به امام زمان (ارواح العالمین فداه)، مراجع و علمای ربانی ، حوزه های علمیه ، شما عزیزان ، والده رنج دیده و مکرمه و خواهران محترمه تان و نیز به دامادها و برادران و بستگان شریف آن فقید سعید و همه علاقه مندان و مقلدان گرامی بویژه مردم فهیم و قدردان و داغدار و وفادار شهر شهیدان و عالمان نجف آباد تسلیت می‎گوییم و خود را در این مصائب در کنار شما شریک می‎دانیم و از خداوند منان برای همگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت داریم .
سوم محرم الحرام 1431 برابر با 88/9/29

ابوطالب مصطفایی ، محمدحسن ناصحی ، جعفر الهی ، علی محمد ستاری ، مرتضی صفری ، جعفر رحیمی ، غلامرضا داوری ، رمضانعلی علینقی پور، عباسعلی ملکی ، محمود واحد، محمدعلی مصطفایی ، مصطفی گل افشان ، مرتضی صالحی ، غلامحسین قیصری ، محمد رضا زمانیان ، محمد خطیب ، حسین مهدوی ، اسدالله جلالی ، محمدحسین علی اکبری ، سید محمدباقر کاظمی ، سید سعیدالدین هاشمی ، عبدالکریم کریمی پور، محمدرضا معین ، جعفر جعفری ، محسن طوسی ، محمدرضا طوسی ، حیدر محمدی ، مهدی انتشاری ، سید رضا احمدی ، مهدی پیرمرادیان ، محمدرضا صالحی ، مهدی پوراسماعیلی ، عبدالله طالب ، احمد پژوهنده ، علی نجفی نژاد، سید محمود هاشمی ، سید جواد مرتضوی ، اسدالله محمودی ، رسول فتحی ، سبوح سالدورگر، محمد مهدیه ، سید رضا حسینی ، احسان نورمحمدی ، حسن یوسفی .