‏پیام تسلیت جنبش مسلمانان مبارز‏


پیام تسلیت جنبش مسلمانان مبارز


به نام خدا

 حضرت آیت الله العظمی منتظری ، آزادمردی از تبار انبیاء الهی و دلباختگان به انسانیت و آزادگی و اسطوره ایمان و صداقت و ایثار و پایداری ، پس از عمری تلاش و مجاهدت در راه تحقق آزادی و عدالت به دیدار حضرت دوست شتافت .

آزادمرد وارسته ای که همواره فریاد حق طلبی ستمدیدگان و محرومان بر زبانش جاری بود و با مبارزات حق طلبانه ، چه پیش از پیروزی انقلاب که سال ها زندان و زجر و تبعید را در نظام ستمشاهی تحمل نمود و چه در بیست سال پایانی عمر خود که در محاصره و زیر فشار سنگین تهمت ، افترا و آزار جسمی و روحی به سر برد، سرمشق جاودانه ای از ایمان و استقامت و بردباری و وفاداری به آزادی و عدالت فراراه ملت نهاد.

جنبش سبز و همه مردم ایران در از دست دادن پدر معنوی خود که همزمان با ایام عاشورای سرور شهیدان و آزادگان حسین بن علی رخ داده است ، سوگوارند.

این ضایعه عظیم فرصتی است که در این روزهای پر خاطره ملت ایران میثاق خود را با اهداف انسانی و رهایی بخش حسین بن علی و فرزند راستین او "آیت الله منتظری" تجدید کنند و ایمان و شجاعت و صداقت و صمیمیت و مردم دوستی و ایستادگی و بردباری ایشان را سرمشق خود قرار دهند.

جنبش مسلمانان مبارز درگذشت این مجاهد نستوه را به ملت بزرگ ایران و به همه آزاداندیشان و آزادیخواهان و تلاشگران عرصه حقوق و ارزش های انسانی تسلیت گفته و پیروی از اندیشه و مشی حق طلبانه ایشان را سرلوحه ادامه راه خود در عرصه تلاش برای آزادی ملت ایران قرار می‎دهد.
جنبش مسلمانان مبارز
29 آذر هشتاد و هشت