صفحه ۱۲۱۲

را شنیده است و در عین حال، اراجیف گذشته را تکرار می‌کند و قیام ملت را به حساب عده معدودى می‌گذارد.

آیا مردمى که در سراسر مملکت اعتصاب کرده‌اند، آیا مردمى که بازار و مغازه‌‌‌هاى خود را بسته‌اند و به پیروى از مراجع تقلید خود بالاخص قائد عظیم الشأن نائب الامام حضرت آیت‌الله العظمى خمینى مدظله در مساجد و کوچه و خیابانها اجتماع می‌کنند و با شعار‌‌هاى مذهبى و اقامه نماز جماعت خواسته‌‌‌هاى خود را اعلام می‌دارند، ضد مذهبیند؟ یا دستگاهى که به تمام مقدسات مذهبى تجاوز کرده، مساجد و قرآنها را در شهرها به آتش کشیده و مردم را در حرم مطهر حضرت ثامن الحجج امام رضا علیه السلام به گلوله بسته و آن همه کشتار‌‌هاى سنگین در شهر‌‌هاى قم، تبریز، یزد، مشهد، اصفهان، جهرم، شیراز، کرمان، همدان، زنجان، کرمانشاه، دوگنبدان، سنندج، بوشهر، گچساران، لاهیجان، گرگان، کردستان، لرستان و خلاصه تمام نقاط ایران مرتکب شده، ضد مذهب است.

آیا مردمى که به نداى قرآن وروحانیت پاسخ داده، در این راه از بذل مال و جان دریغ نکرده‌اند، ضد مذهبند؟ یا دستگاه و دولت آدمکش نظامى که از طرف تمام مراجع روحانی، بارها محکوم و یاغى شناخته شده ودر سراسر مملکت مردم مسلمان آن را محکوم و غیر قانونى می‌نامند، این رژیم و دولت غاصب نظامی‌اش، از کدام روحانى تقاضا می‌کند و براى کدام مردم دایه دل سوز می‌شود؟!

ملت مبارز ایران گردانندگان این رژیم توخالى را جزء قماش همانهایى می‌دانند که در دولتى دزدى و چپاول و حیف و میل و خیانت معرفى شده‌اند و تحت پیگرد قرار دارند و میلیاردها ثروت ایران را به خارج منتقل نموده‌اند.

کسانى که در ارتش این مملکت تحت تأثیر عوامفریبانه دستگاه حاکمه به اشتباه افتاده‌اند، باید بدانند به روى چه کسانى آتش می‌گشایند، و براى چه منظورى خواهران و برادران خود را می‌کشند، و از چه قدرت و حکومتى حمایت می‌کنند.

آیا وقت آن نرسیده که امراى ارتش پیوند شیطانى خویش را با دستگاه پاره کرده و در این روز‌‌هاى پرخون در موضع گیرى خود تجدید نظر کنند، و چون حّر شهید در صف مقدم رزمندگان اصیل اسلامى قرار می‌گیرند؟

آیا وقت آن نرسیده که افسران ارشد و درجه داران، از کشتن برادران و خواهران خود دست برداشته و در کنار آنان شریک غم و ماتمشان باشند؟ آیا سزاوار است که سرباز فداکار و رشید ایران که از دست مردم گل می‌گیرد، به جان هموطنان خویش گلوله نثار کند؟

ارتش ایران بداند که ما هیچگونه خصومتى با آنان نداریم، و در صورت برگشت و پیوستن به

ناوبری کتاب