صفحه ۱۲۰۴

فروگذار نکرد ولى با همه این خشونتها و دسیسه‌ها و قتل و غارتها، این دلاوران آزاده بکار بازنگشتند و آنهایى هم که به زور و سرنیزه به سرکار برده شدند با کم کارى خود اعتصاب را ادامه دادند. آفرین بر این آزادگان و درود ملت و رحمت حق بر همه آنان باد.

اکنون که اعتصاب نفت با همه این سختیها ادامه دارد، اکنون که کارگران و کارمندان گمرک، هواپیمایى و وزارت دارایى با همه قلدریها و فشارها به اعتصاب برخاسته‌اند، اکنون که فرهنگیان، صاحبان قلم، خبرنگاران، روزنامه نگاران، کارگران وکارمندان محترم مطبوعات و سایر رسانه‌‌‌هاى گروهى و نویسندگان متعهد و فداکار همگام با ملت ایران به مبارزه ادامه می‌دهند، اکنون که کارگران وکارمندان بانک مرکزى به عنوان اعتراض به یاوه سرایی‌‌هاى دولت نظامى و خروج بیش از حد ارز کشور توسط مهره‌‌‌هاى کثیف رژیم و همبستگى تو حمایت اعتصابیون شرکت نفت به اعتصاب نشسته‌اند، اکنون که کارکنان و کارمندان ذوب آهن و صنایع پتروشیمى ایران و ژاپن و ماشین سازى اراک به عنوان مبارزه با رژیم منفور اعتصاب نموده‌اند و اکنون که بسیارى از ادارات و موسسات درسطح کشور در راه همراهى با مبارزات همه جانبه مردم مسلمان، پا به میدان مبارزه گذاشته‌اند و اکنون که فرهنگیان محترم ودانشگاهیان آزاده کشور با سر بلندى و افتخار هر چه بیشتر جنبش اسلامى ایران را ارج نهاده‌اند، بر همه ملت است که از دروغها و یاوه پردازی‌‌هاى بوق‌‌هاى تبلیغاتى رژیم فریب خورده و صفوف مبارزات را فشرده‌تر سازند که پیروزى نزدیک است. با یادآورى همه این مسائل و مصائب و فرا رسیدن ماه محرم که ماه اوج‌گیرى مبارزات اسلامى مردم ما خواهد بود، اعلام می‌شود که روز سه شنبه چهارم محرم سال 99 (14 آذر57) به عنوان روز همبستگى ملت ایران با کارگران و کارمندان اعتصابى صنعت نفت که در برابر تمام مشکلات و شکنجه‌ها و وحشیگری‌‌هاى رژیم مقاومت کرده و کمترین ضعف وسستى به خود راه نداده‌اند، تعطیل عمومى خواهد بود. لازم است همه طبقات این تعطیل عمومى را که مظهر هم بستگى ملت ایران است رعایت فرمایند.

بدیهى است با توجه به حکم صریح و روشن حضرت آیت‌الله العظمى خمینى مدظله العالى و تأیید علماى اعلام دامت برکاتهم و حمایت بی‌دریغ همه مردم ایران اعلى الله کلمتهم نسبت به اعتصابات کارگران و کارمندان محترم صنعت نفت و فرهنگ و مطبوعات و کلیه موسسات دولتى تا پیروزى نهایى به پایمردى خود در اعتصابات ادامه خواهند داد. ضمناً حسابى به شماره 800 موسسه تعاون اسلامى قم به عنوان پشتیبانى از اعتصابات افتتاح گردیده، مقتضى است ملت مسلمان ایران از این نوع همکارى نیز دریغ نفرمایند.

در خاتمه توجه به این مطلب لازم است که رژیم براى کوبیدن و ضربه زدن به انقلاب امت

ناوبری کتاب