صفحه ۸۵۰

پیوست شماره 36:

پیام معظم له به مردم غیور اصفهان و نجف آباد مورخه ‏1357/8/14

‏4 ذی الحجه 98 - ‏57/8/14 ‏
بسم الله الرحمن الرحیم

برادران و خواهران مسلمان استان اصفهان و شهرستان نجف آباد ایدهم الله تعالی

سلام بر شما همه برادران و خواهران مبارز و مسلمانی که در راه به دست آوردن حقوق انسانی و اسلامی خود از هیچ گونه رنج و تلاشی دریغ نمی نمایید. درود بر شهدای اسلام و قرآن، درود بر شهدای وقایع اخیر ایران که در راه عظمت بخشیدن جامعه اسلامی به شهادت رسیده اند. درود بر خانواده های داغدیده که با از دست دادن جوانان رشید و عزیز خود بیش از پیش چهره شوم استبداد حاکم بر ایران را رسوا نمودند.

این فداکاری شما مردم شرافتمند و مسلمان اصفهان و حومه بود که رسوایی رژیم استبدادی ایران را بیش از پیش آشکار ساخت و او را برای اولین بار به اعلان حکومت نظامی واداشت. اکنون که به وسیله فداکاریها و از خود گذشتگیهای ملت مسلمان از زندان آزاد شده و آزادی خود و سایر زندانیان سیاسی را که به اتهامات واهی و سست سالها عمر خود را در سیاهچالهای زندان سپری نموده، مدیون مجاهدتهای ملت مسلمان می‎بینم.

بدیهی است این فداکاریها تا پیروزی نهایی و استقلال و آزادی کامل مملکت از چنگال اجانب چپ و راست و تشکیل حکومت اسلامی به رهبری علمای اعلام خاصه مرجع عالیقدر اسلام حضرت آیت الله العظمی نائب الامام خمینی دامت برکاته ادامه خواهد داشت.

با اشتیاق فراوان که به دیدار شما مسلمانان آگاه و فداکار دارم،تصمیم داشتم روز جمعه 9 ذی الحجه 98 خدمت رسیده و حضورا از احساسات پاک شما تشکر کنم، ولی کثرت رفت و آمد و ضعف جسمی که در اثر ناملایمات و فشار زندان برایم پیش آمده سفرم را به تاخیر انداخت. ان شاء الله در فرصت مناسب به دیدار شما برادران و خواهران مسلمان خواهم رسید.

ناوبری کتاب