صفحه ۱۵۰۷

پیوست شماره 230:

جوابیه دفتر معظم له به نوشته جات خبرنامه سازمان تبلیغات

بسمه تعالی

مسئولین محترم خبرنامه فرهنگی اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی

پس از سلام، با توجه به درج مطالب سرتا پا کذب در شماره 128 آن خبرنامه، خواهشمند است طبق قانون مطبوعات جوابیه ذیل را در اولین شماره خود درج نمائید.

1 - نوشته اید که یک مقام آگاه در واکنش به شایعات اخیر در باره برخورد با آقای منتظری گفت: در این ماجرا حتی یک پاسدار شرکت نداشت و هیچیک از علما و اعضاء جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از وی حمایت نکردند. اولا خود پاسداران حمله کننده بهترین شاهد هستند، گرچه ممکن است در شرائط موجود جرئت تکذیب گفته های مقام آگاه شما را نداشته باشند اما وجدان بیدار آنها را به شهادت می‎گیرم و انتظار دارم که لااقل هر کدام که شخصا در این حمله شرکت داشتند با نامه ای با امضاء محفوظ خبرنامه شما را در جریان بگذارند و جهت رضای خدا کتمان حقیقت نکنند.

به علاوه مقداری از اثاثیه غارت شده دو روز بعد از ماجرا از طرف سپاه عودت داده شد و رسیدهای آن موجود است. در همین رابطه یکی از مسئولین سپاه قم اظهار می‎داشت که اگر آن شب ما نمی بردیم اطلاعات می‎برد و...، ثانیا اینکه علما و اعضاء جامعه مدرسین از ایشان حمایت کردند یا نکردند امر واضحی است که بهترین شاهد آن شاگردان حاضر در جلسات درس آن بزرگواران هستند ضمن اینکه از خود آنان انتظار می‎رود چنانچه صلاح بدانند حقیقت را روشن تر نمایند.

2 - از قول مقام آگاه ادعا کرده اید که از طرف معظم له راهپیمائی 22 بهمن به مسخره گرفته شده و اینکه گفته اند راهپیمائی ورزش هم هست.

اولا چنانچه به خودتان زحمت می‎دادید و نوار سخنرانی ایشان را تهیه می‎کردید و مستقیما در جریان قرار می‎گرفتید قضاوت شما فرق می‎کرد و ای کاش چنین می‎کردید و تنها به اظهارات مقام آگاه استناد نمی کردید. آیا در محکمه عدل الهی هم می‎توانید این عذر را بیاورید که مقام آگاه گفت و فقط ما نقل قول کردیم ؟ الان هم

ناوبری کتاب