صفحه ۱۵۰۶

کرده اند و با خود برده اند و نه تنها این مجموعه ارزشمند را متلاشی کرده اند بلکه از آن وسیله ای ساخته اند برای تهمت و افتراء که چون کاغذ و نوشته جات است پس اطلاعیه است و توهین آمیز به ساحت حضرت امام (ره) هم هست !

اینجانب با اطمینان کامل خاطر نشان می‎سازم که چنانچه طبع آرشیو همین است که ممکن است در آن از هر بولتن و نشریه و اطلاعیه یک برگ وجود داشته باشد اما به صورت متعدد هرگز نبوده است. البته بر خلاف سیره عقلاء هیچگونه صورت جلسه ای در این مورد تنظیم نشد و بنابر این زمینه جعل و تهمت و افتراء موجود است که نه تنها 5 کامیونت بلکه 5 تریلی و یا 5 کشتی و امثال ذلک هم گفته شود. در ضمن لیست کامل اموال غارت شده به پیوست ارسال می‎شود. این نکته هم لازم به تذکر است که برخلاف ادعای آقایان منزل آقای سعید منتظری اصلا بازرسی نشد و تنها محلی که با ارائه حکم و تنظیم صورت جلسه بازرسی شد منزل آقای سید هادی هاشمی بود که صورت جلسه امضاء شده آن موجود است و تمام اشیاء ضبط شده داخل یک کارتن برده شده است نه کامیونت !

خامسا: تمام این عملیات و هجوم به دفتر و حسینیه را آقای حسینیان یک بازرسی خوانده است. این چه نوع بازرسی است که نیاز به قطع تلفن منطقه وسیعی از شهر قم داشت و بیش از هزار عدد نیرو در آن دخالت داشتند؟ این چه نوع بازرسی است که چنان رعب و وحشت در بین اهالی منطقه ایجاد کرد که به عنوان مثال همسر مرحوم آیت الله ربانی املشی همین که به خشونت مامورین اعتراض کرد چنان مورد تعرض قرار گرفت که غش کرد و بیهوش شد و به دلیل قطع تلفن امکان استمداد از اورژانس وجود نداشت و تا ساعت ‏2/5 بعد از نیمه شب هم اجازه ندادند او را از منزل بیرون ببریم ؟

در پایان دوستانه به شما عرض می‎کنم که برای سعادت دنیا و آخرت همیشه این ندای ملکوتی و جان فزای قرآن کریم "ان الله لا یهدی من هو کاذب کفار" و همچنین این سخن عارفانه و حکیمانه امام راحل قدس سره الشریف را که "عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید" مد نظر داشته باشید. والسلام

‏72/1/18 - احمد منتظری

ناوبری کتاب