صفحه ۱۵۰۵

گرفتند و پس از آن هم در نماز جماعت مغرب و عشا چند عکس گرفته شد. جای بسی تاسف است که روزنامه ای دولتی نسبت به خبرگزاری رسمی کشور چنین ادعای کذبی را می‎کند و توسط سازمان خبرگزاری جوابی داده نمی شود. حال چنانچه صلاح نمی دانید و یا اجازه ندارید که متن مصاحبه را چاپ کنید لااقل متن 26 سئوال مطرح شده توسط خبرگزاری را بنویسید تا معلوم شود خطاب به اینجانب و یا خطاب به والد معظم بوده است. اگر باز هم اصرار دارید که مصاحبه با ایشان بوده است هر چه زودتر نوار آن را پخش نمائید.

2 - از قول آقای حسینیان مدعی شده اید که: "برخلاف ادعای آقای احمد منتظری حکم مزبور به ایشان ارائه شد اما وی با توهین و..."

این مطالب هم مشتمل بر چند کذب است:

اولا: در آن شب حادثه همین که اینجانب از آن مطلع شدم در کوچه حاضر شدم اولین چیزی که مشاهده کردم آتش دستگاه برش بود که از زیر درب سر کوچه به داخل می‎آمد، نه قبل از آن و نه بعد از آن توسط هیچکس نه حکمی ارائه شد و نه مطالبه کلید گردید.

ثانیا: هیچیک از اعضاء دفتر معظم له نیز در آن ساعت شب در دفتر حضور نداشتند تا بخواهند برخورد مودبانه یا غیر مودبانه داشته باشند.

ثالثا: در مورد دو منزلی که ادعا شده اعضاء دفتر از آنها به عنوان خانه امن استفاده می‎کردند فقط اینقدر بگویم که دو منزل یکی از آنها در اجاره دفتر است و روزانه صدهانفر مراجعه کننده جهت انجام امور شرعیه دارد و دیگری آسایشگاه پاسداران می‎باشد، و قسمتی از آن هم محل آرشیو نامه ها و بولتن هاست. معنی خانه امن هم معلوم شد!

رابعا: در مورد این ادعا که تعداد پنج کامیونت اطلاعیه کشف شده است باید این نکته را یاد آور شوم که آرشیو دفتر مانند بسیاری آرشیوها شامل نامه ها، تلگرافات، بولتن ها، مجلات، روزنامه ها، و اطلاعیه هائی است که ظرف 14 سال پس از پیروزی انقلاب جمع آوری شده است و همچنین نوارهای سخنرانی و نوشته های مرحوم شهید محمد منتظری و چنین آرشیوی به خودی خود گنجینه ارزشمندی برای کشور و انقلاب محسوب می‎شد که آقایان با شکستن دربها و قفلها آنها را مانند سنگ و آجر بار

ناوبری کتاب