صفحه ۱۴۴۸

بالاخره این انقلاب بماند، اینها می‎خواهند انقلاب را بپوسانند. همین که همه به هم بدبین بشوند و سوء ظن داشته باشند همین کافی است برای اینکه وحدت و نظام از بین برود، فقط یک صورت بی مغز بماند. بگذارید این دلها به هم نزدیک باشد و با هم متحد باشند، بدبینی درست نکنید، فتنه درست نکنید، جوسازی و این جور کارها درست نکنید. اگر این آقایانی که این جور کارهای خلاف می‎کنند یقین دارند قیامت نیست خیلی خوب بکنند، اگر یقین ندارند قیامت نیست و احتمالش را می‎دهند که قیامت هست، پس یک جور کارهای خلافی را سعی کنید نکنید، زبانتان را حفظ کنید، هر چیزی را نگوئید، هر چیزی را ننویسید، و خلاصه من حسابم را می‎گذارم با قیامت، خیلی حسابها ما داریم در قیامت که آنجا دیگر جای جوسازی نیست، حرفهایمان را آنجا می‎زنیم، من حرف خیلی دارم، حرفهایی که صحیح هم هست، مطابق موازین هم هست. ولی خوب عرض کردم خدا را گواه می‎گیرم برای حفظ وحدت و انقلابی که برایش جان کنده ام،زندان رفتم،کتک خوردم، دلم می‎خواهد باقی بماند و به دست نسل بعدی برسد، لذا من از خیلی حرفها که دارم صرف نظر می‎کنم، از خیلی حقوقم صرف نظر می‎کنم برای رضای خدا، و من احساس می‎کنم اصلا مثل اینکه ایادیی هست می‎خواهد ما را در مقابل مسئولین قرار بدهد و دوئیت و فتنه درست بکند.

خداوند ان شاءالله به من و به همه برادران،از طلاب و فضلاء و مسئولین و به همه اطلاعاتی ها هم توفیق بدهد که خلاصه در مسائل فکر کرده پیش برویم. (آمین حضار)

خدا ان شاءالله توفیق بدهد که بتوانیم برای حفظ نظام و اسلام و حکومت اسلامی هماهنگ باشیم و دلها را خدا ان شاء الله به هم نزدیک بکند.

خدایا وحدت کلمه را حفظ بکن.

خدمتگزاران به دین و کشور را تایید بفرما.

کسانی که می‎خواهند فتنه ایجاد بکنند، اختلاف ایجاد بکنند، سوء ظن ایجاد بکنند، گرچه خیلی هایشان بسا آدمهای ساده ای هستند، خدایا متنبه شان فرما.

و آنها هم که قصدشان فتنه است خدایا شرشان را برطرف فرما.

خدایا رهبر انقلاب امام طاب ثراه را که واقعا پایه گذار انقلاب بودند درجاتشان عالی است متعالی فرما.

و به همه ما توفیق بده پیرو خط ایشان باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ناوبری کتاب