صفحه ۱۴۲۵

حیف نیست که به خاطر بعضی اغراض سیاسی قدرت مرجعیت شکسته شود؟! آیا قاطی کردن مسائل سیاسی با مساله روحانیت و مرجعیت درست است ؟! آیا این درست است که این قدر مرجعیت و روحانیت را کوچک کنیم که هر بچه ای را بیایند به عنوان مرجع معرفی کنند و بعد هم بگویند اینکه چیزی نیست ؟!

بالاخره در این سنخ مسائل بی تفاوتی گناه است که جرات بکنند در نجف اشرف نسبت به یک عالمی که در جهان تشیع مطرح است و محترم است یورش بیاورند و از آن طرف هم چهار تا بچه در کرگل هندوستان بروند بالای منبر و بگویند از آقای سیستانی یا آن آقای دیگر نباید تقلید کرد و مثلا از کی باید تقلید کرد!

مردم کرگل از ما استمداد کرده اند که یک فکری بکنید در اینجا همه مردم هم شیعه اند و هم علاقه مند به روحانیت و امام و انقلابند اما این یعنی چه که به آنها دستور بدهند که از کی نباید تقلید کرد و از کی باید تقلید کرد؟!

چرا اهداف سیاسی خودتان را با مساله تقلید و مرجعیت مخلوط می‎کنید؟! تا کی می‎خواهند مسئولین توجه نداشته باشند که چهارتا بچه اطلاعاتی عظمت روحانیت را شکسته اند؟!

خداوند ان شاء الله به حق محمد و آل محمد به همه تنبه بدهد، و آنهایی که با شیعه و با بزرگان شیعه و با اصل تشیع مخالفت می‎کنند خداوند شرشان را به خودشان برگرداند.

ان شاء الله موفق باشید

ناوبری کتاب