صفحه ۱۴۱۸

حوزه علمیه قم ساکت است ؟ سابق در این جور قضایا از زمان مرحوم آیت الله العظمی بروجردی در قضایای اسرائیل و فلسطین و اینها، حوزه علمیه و فضلا و مردم قم تظاهرات می‎کردند.

مسلمانهای بیچاره لبنان الان در معرض موشک باران اسرائیل هستند. اسرائیل جنوب لبنان را چندین سال است اشغال کرده و صدای مردم هم به جایی نمی رسد چون حامی ندارند، دو سه میلیون صهیونیست در مقابل یک میلیارد مسلمان ! امکانات هم دست مسلمانهاست اما ایمان و غیرت از سرانشان گرفته شده و خود فروخته شده اند، حالا سران خائنند مردم چرا ساکتند؟ دفاع یک چیز غریزی بشر و حتی حیوانات است. گربه را هم اگر بزنیم پنجه می‎زند. اینها می‎گویند که ما زمینهای مسلمانها را گرفته ایم و قتل عامشان می‎کنیم ولی آنها ساکت باشند، مسلمانها یک بمب گذاشتند ببین در دنیا چه علم شنگه ای راه انداخته اند، در کنفرانس شرم الشیخ همه جمع شدند تا محکوم کنند اما جاهای دیگر مسلمانها را قتل عام می‎کنند هیچ کس نمی گوید چرا. چرا مسلمانها را در کشمیر قتل عام می‎کنند؟ اما کلینتون از آمریکا بلند می‎شود می‎آید شرم الشیخ برای اینکه مثلا چند نفر یهودی کشته شدند، اینها به هر حال درد است. جهان اسلام مبتلاست ما اقلا به اندازه قدرتمان بایستی یک عکس العملی نشان بدهیم.

عرفات هم این همه شعار داد برای فلسطین حالا بچه های مخلص را می‎گیرد زندانی می‎کند، تعقیب می‎کند. یک قدرت جزئی به او داده اند چرا علیه حزب الله آن را به کار می‎برد؟ ولی اسرائیل باید بداند این جنایتهایی را که می‎کند چون دولت غاصب است و زورگو و حرکت او حرکت قسری است محکوم به فناست. قرآن کریم وعده هایش دروغ نیست و این بچه های مخلص که برای دفاع از خودشان و برای دفاع از اسلام به اسرائیل ضربه می‎زنند معلوم می‎شود مبعوث خدا هستند. خداوند در سوره اعراف درباره همین یهود می‎فرماید: "و اذ تاذن ربک لیبعثن علیهم الی یوم القیامه من یسومهم سوء العذاب ان ربک لسریع العقاب " این بچه های مخلص بالاخره کار خودشان را می‎کنند و اینها مبعوث خدایند. خداوند اعلام کرده که تا روز قیامت مبعوث می‎کند بر علیه یهود، چرا؟ برای اینکه اینها اصلا بنایشان بر جنایت و آدم کشی و علاقه به مال و ملک و دنیاست، این عقاب خدایی است. اسرائیل بایستی

ناوبری کتاب