صفحه ۱۳۸۱

می‎آیند و هیچ وقت به فکر کشورهای اسلامی نیستند، سرمایه گذاری هم بکنند برای غارتگری اموال و ثروتهاست و این بدبختی است که مسلمانها به آنها چشم دوخته اند.

اگر مسلمانها همین آیه شریفه را مورد توجه و عمل قرار می‎دادند: "یا ایها الذین آمنوا لاتتخذوا الیهود والنصاری اولیاء بعضهم اولیاء بعض و من یتولهم منکم فانه منهم " اینهائی که کشورهای مسیحی و یهودی را "اولیاء" می‎گیرند "منهم " هستند، اینها مسلمان نیستند. "ان الله لا یهدی القوم الظالمین فتری الذین فی قلوبهم مرض یسارعون فیهم یقولون نخشی ان تصیبنا دائره " اینها برای اینکه می‎خواهند مقام خودشان را حفظ کنند و چهار صباحی بر سر ملتهای ضعیف و محروم مسلط باشند و ثروتهای آنها را غارت کنند می‎روند با آنها می‎سازند و الاآنها کی به فکر مسلمانان هستند؟!

خداوند ان شاء الله به حق محمد و آل محمد به مسلمانان، به سران کشورهای اسلامی، به اینهائی که دارند به اسم اسلام حکومت می‎کنند یک غیرتی بدهد تا یک حرکتی برایشان پیدا شود و اعتراض کنند، فقط کاری که دارند می‎کنند اینکه اسرائیل را به رسمیت بشناسند، نماینده های کشورهای اسلامی جمع می‎شوند که به اسرائیل رسمیت بدهند تا مثلا از نظر اقتصادی دستش باز باشد و آزاد باشد، اسرائیل یعنی یک پایگاه آمریکا، یعنی لانه جاسوسی آمریکا در مرکز کشورهای اسلامی، اسرائیل کشور که نیست این در حقیقت ایالت پنجاه و یکم آمریکاست. آن وقت این بدبختها برای این که می‎خواهند خودشان را حفظ کنند آوانس می‎دهند به اسرائیل اما به فکر مسلمانهائی که دارند در بوسنی و هرزگوین قتل عام می‎شوند نیستند. من در روزنامه خواندم که همین صربها می‎خواستند از پدر و مادر دختری اقرار بگیرند، به دختر هفت ساله در حضور پدر و مادر تجاوز کردند و دختر تلف شد، یا مثلا دونفر از آن لاتها بر سر زن مسلمان آبستنی شرط بندی کردند که بچه او دختر است یا پسر و با کارد به شکم آن زن مسلمان زدند و پاره کردند تا ببینند دختر است یا پسر، این جور کارهای وحشیانه را که در تاریخ کمتر بوده است انجام می‎دهند، آن وقت اگر دیگران بخواهند سلاح و مهمات و غذا به این بدبختها رسانده شود سازمانهای جهانی ممانعت می‎کنند اما اسلحه یوگسلاوی سابق تمام در اختیار صربهاست.

واقعا همه تکلیف دارند هر کس به اندازه قدرتش از مسلمانها دفاع کند "من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم ". آنها ندایشان بلند است که ما

ناوبری کتاب