صفحه ۱۲۵۶

آیا به راستی افراد خوب از ترس نمی توانند نفس بکشند که "خو بان " بیت شما بی پروا و آشکارا به امام، مسئولان و مقدسات این انقلاب همه گونه جسارتها را روا می‎دارند؟! آیا این اشرف خانم صبیه جنابعالی نیستند که از قم تا قهدریجان و تا هر جایی که صدای او برسد به امام عزیز و جان امت اسلامی اهانت می‎کند و عکس حضرت امام را در برابر چشمان شما از دیوار می‎کند؟! آیا این سعید آیت الله زاده نیست که فرزند عزیز امام حجه الاسلام والمسلمین حاج سید احمد خمینی را به جرم آنکه اجازه نداده است بیت امام نیز مرکز جاسوسان، آدمکشان و باند بازان قرار بگیرد و برای رسیدن به قدرت باند آدمکشی تشکیل نداده است " احمد شاه " می‎نامد!! و حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی اکبر هاشمی رفسنجانی را به جرم آنکه از آغاز نهضت امام با فداکاری و پایداری در کنار امام ایستاده است و برای بیرون راندن دیگران از صحنه به جعل سند دست نزده است " اکبر شاه " می‎خواند!!

آیا حضرتعالی شب نامه های نهضت آزادی را که در آن امام و مسئولان و اصولا نظام جمهوری اسلامی را به زیر سئوال می‎برند مطالعه نمی کنید؟!

آیا سخنرانیهای عناصر وابسته به انجمن حجتیه و پیروان تز " اسلام منهای روحانیت " را علیه مقامات و مسئولان کشور نمی شنوید؟!

آیا خدا راضی است که با این گونه سخنان، برای رادیوهای بیگانه و ضد انقلاب خوراک تهیه کنید و اصل نظام جمهوری اسلامی را به زیر سئوال ببرید؟!

حضرت آیت الله !

شما خوب می‎دانید امت قهرمان پرور ایران هرگز تحمل کوچکترین اهانت به ساحت مقدس حضرت امام را ندارد و این حقیقت در دوران ستم شاهی بارها ثابت شده است. راستی اگر روزی این ملت با خبر شود که در بیت شما نسبت به عکس امام چه جسارتی شده است می‎دانید با آن بیت چه خواهند کرد؟!

شما مداحی و ثناگویی را نکوهش کرده اید! آیا ممکن است توضیح بفرمایید که منظور شما چه می‎باشد. تا آنجا که ما می‎دانیم در صدا و سیما خطبه های نماز جمعه، نطق قبل از دستور و در قطعنامه ها جز از امام و حضرتعالی از هیچ مقامی مدح و ثنایی نمی شود و مداحی از امام از باب "فاما بنعمت ربک فحدث " و "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق " وظیفه هر مسلمان است و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم امت حق شناس ایران از این وظیفه هرگز سر باز نخواهند زد. هرچند ممکن است باند آدمکشان را خوش نیاید.

6 - شما همیشه در برخورد با مسئولان و مقامات قضایی از عفو زندانیان گروهکی سخن می‎گویید و آزادی آنان را می‎خواهید. با وجود آنکه بارها برای شما ثابت شده است که بسیاری از آنان به سبب اصرار و پافشاری شما مورد عفو قرار گرفتند و آزاد شدند و با شناسایی

ناوبری کتاب