صفحه ۱۰۹۳

پیوست شماره 131:

نامه مجدد آقای منوچهر قربانی فر در مورد مک فارلین که رونوشت آن را برای معظم له ارسال نموده بود

بکلی سری است
خصوصی است
‏1365/4/19
گزارش در 19 صفحه
بنام خدا

حضور برادر عزیز و ارجمندم آقای محسن کنگرلو

با عرض سلام و ارادت، آرزوی توفیق و سلامتی برای شما و خانواده محترم و التماس دعای خیر برای خود دارم.

برادر جان برای آنکه بدانی به خاطر اعتماد و احترام به مسلمانی و شرافت و انسانیت و اعتقاد به مردانگی شما به چه مصیبت و گرفتاری بزرگی دچار شده ام، لازم است توجه تان را به مسائل ذیل جلب نموده و توضیح دهم که عدم توجه و دقت جنابعالی چه مسائلی برای یک برادر و یار وفادار و دوست فداکار که همه چیز خود را برای شما و پیشبرد هدفهای مقدسمان که پیروزی در این جنگ میهنی و تحمیلی به گرو گذارده بوجود آورده اید.

برادر عزیز ترا به قرآن مجید سوگند، ترا به جان بچه های عزیزت قسم، من بجز خدمت بجز دوستی بجز فداکاری بجز رنج و زحمت کشیدن چه بدی در حق شما کردم ؟ ؟ ؟ که شما اینگونه که شرح آن خواهد آمد با من رفتار نمودید.

آیا من از شما انتظار دستمزد و پاداش و حق و حساب و توقعات مادی داشتم ؟ ؟ ؟

آیا شما تاکنون به من چیزی داده اید؟ بجز اینکه صد بار استدعا کردم برای پیشبرد و پیشرفت و تسریع در کارهای خودتان و دست یابی به منابع بهتر مقداری خاو یار آنهم به هزینه خود من بفرستید که هرگز نفرستادید و یکبار هم که من خودم خاو یار طلایی در تهران با هزار زحمت و هزینه زیاد تهیه کردم و تحویل دفتر شما در تهران دادند، آنها هرگز به من نرسید و معلوم نشد چه کسی و کجا آنها را خورد.

من نمی خواهم به خدماتی که به شما و به جمهوری اسلامی در گذشته کردم بپردازم، اما لازم می‎دانم فقط به مسائل همین یکسال گذشته اشاره کنم.

من و جنابعالی مشترکابیش از دو سال بود که به هر در زدیم و چه کارها که نکردیم تا موشک تاو TOW و سلا حهای مدرن دیگر تهیه کنیم ولی بالاخره به این نتیجه رسیدیم که همه

ناوبری کتاب