صفحه ۷۸۰

و دادستان کل کشور هم مهاجمین و غارتگران را تشویق می‎کند و آن قاضی هم اعدام فوری مرا پیشنهاد می‎کند؛ و متاسفانه همه این جنایات به نام حکومت اسلامی و حمایت از اسلام انجام می‎شود. با این حال ملت مظلوم ایران از آقایان انتظار پیاده کردن دستورات اسلام و دفاع از حقوق مردم را دارند.

با اینکه از آقایان علما انتظار می‎رفت برائت خود را از این جنایت و امثال آن که به نام اسلام انجام می‎شود اعلام نمایند و از حوزه و روحانیت دفاع نمایند، برخی از آنان در حوزه علمیه قم و جاهای دیگر، هرچه خواستند گفتند و نوشتند و مرا خائن و عالم نما و منافق و فاسق خطاب کردند، و برخی از نویسندگان بی ادب ادبیات خود را در اهانت و فحاشی و تهمتهای ناروا به کار بردند، ان شاء الله در یوم الحساب به همه امور رسیدگی می‎شود. خداوند ان شاء الله به تفضل خود حوزه علمیه قم را از شر عناصر خرابکار و هتاک، و ملت ایران را از شر نویسندگان بی ادب و بی باک محفوظ بدارد. من یک فرد بیشتر نیستم و عمر خود را گذرانده ام، ولی جای تاسف است که چگونه این همه جنایات به نام اسلام انجام می‎شود؟!

پیام اهانت آمیز آقای خامنه ای به مردم اصفهان

پس از تداوم حصر اینجانب و ادامه تصرف غاصبان نسبت به حسینیه شهدا و دفتر اینجانب در قم و مشهد مردم شریف استان اصفهان -بر اساس عرق دینی و غیرت اسلامی خود- بارها اعتراض خود را نسبت به این بی قانونیها به وسیله تجمعات آرام و بیانیه ها اعلام داشتند و بر این اساس جمعی بازداشت و محاکمه و زندانی شدند، و آخر کار خواستند به وسیله حضور در نماز جمعه اصفهان اعتراض خودشان را ابراز نمایند، و درحالی که اعتراض آرام و با متانت حق قانونی و اسلامی ملت است، وزیر اطلاعات وقت آقای دری مساله را نزد مقامهای بالا بزرگ جلوه داد و یک پیام تند از آقای خامنه ای گرفت که در آن پیام به مردم شریف استان اصفهان اهانت شده بود و آنان را باند روسیاه و تبهکار قلمداد کردند و آن پیام را در رسانه ها با طمطراق پخش نمودند. البته غیر از آنکه آن پیام مردم را نسبت به مقامها و مسئولین بدبین کرد برای

ناوبری کتاب