صفحه ۷۷۹

آقای مقتدایی در حسینیه سخنان مفصلی دارد که نوار آن موجود است، از جمله به آنان می‎گوید: "از این حرکتی که شما عزیزان انجام دادید که حمایت از حریم ولایت و رهبری بود جدا تقدیر و تشکر می‎شود و شما این را به حساب خدا بگذارید و اجر و پاداش این را از خدا بگیرید... خیلی ممنون امیدوارم که ان شاء الله موفق باشید، ماجور هستید و زحمت کشیدید. این خدمتی ! که کردید ان شاء الله مورد توجه امام زمان (ارواحنا فداه) قرار بگیرد و در آینده هم اگر خدای نکرده یک چنین قضایایی پیش بیاید انتظار هست که همین شماها باید بپاخیزید...".برای اطلاع از متن کامل سخنان آقای مقتدایی می‎توانید به هفته نامه آوا شماره 80 و 81، سال سوم، مورخه 25 آبان و 2 آذر 78 مراجعه نمایید.

و از قرار مسموع از راه موثق همان موقع هم جلسه ای برای توجیه ائمه جمعه مراکز استانها گرفته بودند و در آن جلسه آقای دری به عنوان وزیر اطلاعات گزارشی از چگونگی قضایا و برخورد با اینجانب و اینکه فعلا در منزل محصور گشته و فقط خانواده اش مجاز به رفت و آمد هستند و... به آقایان ارائه می‎دهد که آقای جنتی در جمع آنان می‎گوید: "این که فایده ندارد، بایستی آخر شب او را از منزل و از رختخوابش بیرون می‎آوردید و می‎بردید جایی که حتی من هم اطلاع نداشته باشم که او کجاست ". خوشا به سعادت ملت ایران که چنین روحانیون دلسوز و با عاطفه ای بر آنان حکومت می‎کنند و سرنوشت اسلام و انقلاب و کشور و ملت در اختیار اینان قرار گرفته است ؟!

از طرف دیگر -بر حسب نقل مستند- در جلسه ای که در تهران در این زمینه تشکیل شده بوده یکی از قضات دادگاه ویژه پیشنهاد می‎کند که: "با اجازه شما من به قم بروم و فورا فلانی را محاکمه و اعدام کنم و برگردم ".

بارالها تو خود شاهد باش که ملت ایران برای تحصیل آزادی و پیاده شدن دستورات حیات بخش اسلام این همه فداکاری کردند و شهید دادند، ولی متاسفانه در برابر تذکرات اینجانب به عنوان دفاع از استقلال حوزه های علمیه و عظمت مرجعیت شیعه که بازیچه رجاله ها و بچه های اغفال شده از ناحیه انحصار طلبان قرار گرفته بود مدیریت حوزه علمیه قم و رئیس قوه قضائیه کشور خرابکاران و غارتگران را علیه من بسیج کردند، و آقای یزدی در خطبه های نماز جمعه تهران هر چه توانست هتاکی نمود

ناوبری کتاب