صفحه ۲۰۸

«42» پیام تسلیت به مناسبت زلزله غمبار شهرستان بم

1382106
( بسم الله الرحمن الرحیم)

(و لنبلونکم بشئ من الخوف والجوع و نقص من الاموال والانفس و الثمرات و بشر الصابرین ‏ الذین اذا أصابتهم مصیبة قالوا انا لله و انا الیه راجعون ‏ اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمة و اولئک هم المهتدون) (سوره بقره، آیات 155 تا 157)

با کمال تأسف خبر ناگوار و دلخراش وقوع زلزله شدید در شهرستان بم و حومه که کشته و مجروح شدن دهها هزار از برادران و خواهران مسلمان، و انهدام بیش از هفتاد درصد اماکن و خانه ها را در پی داشت، دریافت نموده بسیار متأثر شدم. اینجانب این مصیبت بزرگ را به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و مردم نوع دوست ایران و برادران و خواهران داغدیده بم و روستاهای اطراف تسلیت می‎گویم و از خداوند کریم مهربان برای همه از دست رفتگان رحمت واسعه الهی و حشر با اولیای خدا - سلام الله علیهم اجمعین - و برای همه بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‎نمایم.

از همه برادران و خواهران متمکن انتظار می‎رود به مقتضای فطرت نوع دوستی و برای رضایت الهی و به شکرانه سلامت خودشان از هیچ نحو کمک مالی و خدماتی با هماهنگی متصدیان امور در این راه دریغ نفرمایند؛ و مجازند در این راه مقدس از ثلث سهم امام بدهی خویش مصرف نمایند. ان شاءالله مأجور باشند.

والسلام علی جمیع الاخوة والاخوات و رحمة الله و برکاته.
1382106
قم المقدسة - حسینعلی منتظری

ناوبری کتاب