صفحه ۶۴۷

«84» پیام به مناسبت بیست و سومین سالگرد رحلت آیت الله طالقانی (ره) - این مراسم در حسینیه ارشاد با حضور جمعیت انبوه برگزار گردید و آقای احمد منتظری به نمایندگی از پدر خویش در مراسم حضور یافت و پیام را تقدیم کرد.

1381620
( بسم الله الرحمن الرحیم)
انا لله و انا الیه راجعون

سلام و رحمت خدا بر همه علما و دانشمندان و برادران و خواهرانی که در راه مبارزه با طاغوت و ظلم و فساد و تحصیل آزادی انسانها و دفاع از حقوق محرومین و مستضعفین و احیای احکام الهی کوشیدند، و با استقامت و پشتکار عمر شریف خویش را در این مسیر سپری نمودند.

سلام بر همه شهدای راه عدالت و آزادی که با خون پاک خود شجره نظام اسلامی را آبیاری نمودند.

سلام و درود خدا بر مرحوم آیت الله طالقانی (اعلی الله مقامه) که در انجام وظیفه الهی همگانی - امربه معروف و نهی ازمنکر - و جهاد و مبارزه با طاغوت و طاغوتیان همواره فعال و پیشقدم بود، و در این راه مقدس زندانها و فشارها و سختی ها را تحمل نمود.

سلام و درود خدا بر شما برادران و خواهران و فرهیختگان و شیفتگان حق و حقیقت که در این مجلس باشکوه که به عنوان بیست و سومین سالگرد رحلت این مرد بزرگ تشکیل شده شرکت کرده اید.

بزرگداشت علما و شخصیتها و تشکیل مجالس یادبود برای آنان نه فقط برای تجلیل و پاسداشت خدمات گرانبهای آنان می‎باشد، بلکه بیشتر به منظور بررسی

ناوبری کتاب