صفحه ۵۴۳

«63» پیام تسلیت به مناسبت رحلت حضرت آیت الله العظمی شیرازی (ره)

1380927
( بسم الله الرحمن الرحیم)
انا لله و انا الیه راجعون
"اذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیئ" (اصول کافی 38/1)

با کمال تأسف خبر ناگوار رحلت فقیه بزرگوار و مرجع عالی مقدار حضرت آیت الله آقای حاج سیدمحمد شیرازی (اعلی الله مقامه) را دریافت کردم و بسیار متأثر شدم. فقدان معظم له ضایعه ای بزرگ و ثلمه جبران ناپذیری بود برای عالم تشیع و حوزه های علمی شیعه.

عالم جلیل القدر و مجاهد متعهدی که در علوم اسلامی از قبیل اصول، فقه، تفسیر، حدیث و کلام محقق و متبحر، و دارای تألیفات واسع و ارزشمند در رشته های گوناگون بودند؛ و عمر شریف خویش را در عراق و ایران در نشر معارف و علوم اسلامی و مجاهدات و مبارزات سیاسی و دفاع از کیان اسلام و تشیع صرف نمودند، و در این مسیر رنجها و مشقتهای بسیاری را تحمل کردند.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و روحانیت شیعه و حوزه های علمی و بیت شریف شیرازیها به ویژه برادر بزرگوار ایشان آیت الله حاج سیدصادق شیرازی و حجج اسلام والمسلمین فرزندان محترم آن مرحوم و آقایان مدرسیها و همه بازماندگان و علاقه مندان و برادران و خواهران مسلمان تسلیت می‎گویم؛ و از خداوند قادر متعال برای آن فقید سعید علو درجات و حشر با اجداد طاهرین (سلام الله علیهم اجمعین) و برای همه بازماندگان و علاقه مندان

ناوبری کتاب